O nas

Cztery Pory Roku to miejsce pachnące świeżo parzoną kawą i ciastem pieczonym na miejscu.
Jesteśmy w Kielcach od pamiętnego sierpnia 1991 roku, kiedy to zaczęliśmy działalność jako
Bistro „Cztery Pory Roku”, a obecnie działamy pod nazwą Kawiarnia „Cztery Pory Roku”.

Naszą tradycję i renomę podkreśla fakt, iż Plac Literatów, przy którym mieści się to magiczne miejsce wypełnione słodyczami, nazywany jest przez Kielczan placem „Czterech Pór Roku”. Dzięki temu można trafić do nas bez problemu, spacerując ulicą Sienkiewicza, głównym deptakiem Kielc. Co sprawiło, że jesteśmy tyle czasu na rynku? Nasza dewiza: stawiamy na jakość produktów. Czas tu spędzony umilą specjały stworzone z naturalnych surowców, prawdziwych bakalii, śmietankowego masła, świeżych jaj, najlepszych przypraw. Jest w czym wybierać… Zaskoczyć może 500 rodzajów ciast i ciasteczek.

Receptury były dopracowywane latami, nie tylko przez nas, ale przez nasze mamy i babcie. Wizytówką firmy jest tort orzechowy, którego smak urzeka wszystkich klientów. A gdy już słodyczom powiemy dość, zaproponujemy wyśmienitą na każdy dzień herbatę 'Dilmah’ w kilku smakach, bądź na poprawę apetytu pomożemy wybrać doskonałe wino, które poprawi doznania smakowe i samopoczucie. Serwujemy najlepszą naszym zdaniem kawę Lavazza. To ona gości na stołach całego swiata. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie, aby nasza kawa była doskonała. Raz spróbujesz, a każdy dzień będziesz chciał od niej zacząć.
Ale to nie wszystko …

Naszą dumą od początku istnienia kawiarni były i są wspaniałe lody. To my jako pierwsi w Kielcach zaoferowaliśmy je w 40 zamrożonych smakach. Jakość naszych produktów wciąż utrzymuje się na najwyższym poziomie. Dba o to załoga wyspecjalizowanych i wyszkolonych czterdziestu pracowników, których entuzjazm, chęć tworzenia i ulepszania zawiera się we wszystkim co dzięki nim powstaje.
Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze.

Od niedawna na życzenie klientów oferujemy foto-torty. Szczególnie popularne są foto-torty w okresie komunijnym. Nadruk wykonujemy na jadalnym papierze opłatkowym lub cukrowym i układamy bezpośrednio na torcie.

Chętnie współpracujemy z kawiarniami, restauracjami, sklepami i firmami.
Od 2002 roku prowadzimy cukiernię na osiedlu Bocianek, przy ulicy Konopnickiej 5, gdzie oferujemy nasze produkty w sprzedaży detalicznej oraz hurtowej po bardzo korzystnych cenach.

Stawiamy przede wszystkim na jakość oferowanych wyrobów, dbając o zdrowie naszych klientów poprzez używanie do produkcji najlepszych, naturalnych składników. Nie stosowaliśmy i nie stosujemy surowców, które sztucznie, lecz na krótko podnoszą walory smakowe i wygląd. Dlatego też nasze ciasta można bez obaw podawać dzieciom i osobom starszym. Pieczemy je codziennie i jeszcze ciepłe trafiają do sprzedaży. Realizujemy zamówienia na torty, ciasta weselne, przyjęcia okolicznościowe.

Nasze torty to często „dzieła sztuki” – dekorujemy je żywymi kwiatami, cukrowymi figurkami, czekoladowymi ażurkami, migdałami, orzechami, dekoracjami wielkanocnymi, bożonarodzeniowymi i innymi. Dla dzieci specjalnymi figurkami z masy cukrowej oraz kolorowymi owocami. Kształty i formy wykonujemy według życzenia klientów, np: torty mogą być prostokątne, kwadratowe, w formie otwartej książki albo w formie ulubionych bohaterów bajek: misia, kota, psa lub samochodu, samolotu, piłki itp. Tu decyduje klient a my realizujemy jego marzenia. Zapraszamy do współpracy oraz do składania zamówień sklepy, restauracje, kawiarnie, hotele i domy weselne. Zamówienia weselne dowozimy na miejsce. Zamówienia świąteczne zaczynamy przyjmować miesiąc przed świętami.

Od kwietnia do października czynny jest taras z wydzielonym miejscem dla palących oraz kącik dla dzieci. W kawiarni nie pali się papierosów. Dla internautów przygotowaliśmy bezprzewodowe łącze internetowe Wi-Fi. Czekamy na propozycje i pomysły naszych klientów – sugestie jakich zmian oczekują. Zapraszamy do kontaktu na Facebooku.

 

Serdecznie zapraszamy na chwilę zapomnienia do Kawiarni „Cztery Pory Roku”

Czy wiesz, że...

nasze lody produkujemy na miejscu według starych receptur używając naturalnych składników.

Informacje kontaktowe

Kawiarnia Cztery Pory Roku
kawiarnia@4poryroku.com
ul. Sienkiewicza 10/12a
25-333 Kielce
tel./fax: 041 344 66 48
tel.: 41 242 15 91
Godziny otwarcia:
pn – nd od 9:00 do 19:00

Cukiernia Cztery Pory Roku na Bocianku
ul. Marii Konopnickiej 5
25-406 Kielce
tel.: 041 331 18 20
Godziny otwarcia:
pn – pt od 9:00 do 17:00
nd od 9:00 do 14:00

Nasza lokalizacja

Krótka notka o nas

Jesteśmy w Kielcach od pamiętnego sierpnia 1991 roku, kiedy to zaczęliśmy działalność jako Bistro „Cztery Pory Roku”, a obecnie istniejemy pod nazwą Kawiarnia „Cztery Pory Roku”.

Więcej o naszej kawiarni dowiesz się na stronie „O nas”.

Close Menu