Nasza Kawiarnia

Cztery Pory Roku


miejsce pachnące świeżo parzoną kawą i ciastem pieczonym na miejscu


Jesteśmy w Kielcach od pamiętnego sierpnia 1991 roku, kiedy to zaczęliśmy działalność jako Bistro „Cztery Pory Roku”, a obecnie działamy pod nazwą Kawiarnia „Cztery Pory Roku”.

Naszą tradycję i renomę podkreśla fakt, iż Plac Literatów, przy którym mieści się to magiczne miejsce wypełnione słodyczami, nazywany jest przez Kielczan placem „Czterech Pór Roku”. Dzięki temu można trafić do nas bez problemu, spacerując ulicą Sienkiewicza, głównym deptakiem Kielc. Co sprawiło, że jesteśmy tyle czasu na rynku? Nasza dewiza: stawiamy na jakość produktów. Czas tu spędzony umilą specjały stworzone z naturalnych surowców, prawdziwych bakalii, śmietankowego masła, świeżych jaj, najlepszych przypraw. Jest w czym wybierać... Zaskoczyć może 500 rodzajów ciast i ciasteczek.

Receptury były dopracowywane latami, nie tylko przez nas, ale przez nasze mamy i babcie. Wizytówką firmy jest tort orzechowy, którego smak urzeka wszystkich klientów. A gdy już słodyczom powiemy dość, zaproponujemy wyśmienitą na każdy dzień herbatę 'Dilmah' w kilku smakach, bądź na poprawę apetytu pomożemy wybrać doskonałe wino, które poprawi doznania smakowe i samopoczucie. Serwujemy najlepszą naszym zdaniem kawę Lavazza. To ona gości na stołach całego swiata. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie, aby nasza kawa była doskonała. Raz spróbujesz, a każdy dzień będziesz chciał od niej zacząć. Ale to nie wszystko ...

Naszą dumą od początku istnienia kawiarni były i są wspaniałe lody produkowane na licencji i według receptury firmy Dr.Oetker. To my jako pierwsi w Kielcach zaoferowaliśmy je w 40 zamrożonych smakach. Jakość naszych produktów wciąż utrzymuje się na najwyższym poziomie. Dba o to załoga wyspecjalizowanych i wyszkolonych czterdziestu pracowników, których entuzjazm, chęć tworzenia i ulepszania zawiera się we wszystkim co dzięki nim powstaje. Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze.

Od niedawna na życzenie klientów oferujemy foto-torty. Szczególnie popularne są foto-torty w okresie komunijnym. Nadruk wykonujemy na jadalnym papierze opłatkowym lub cukrowym i układamy bezpośrednio na torcie.

Od kwietnia do października czynny jest taras z wydzielonym miejscem dla palących oraz kącik dla dzieci. W kawiarni nie pali się papierosów. Dla internautów przygotowaliśmy bezprzewodowe łącze internetowe Wi-Fi. Czekamy na propozycje i pomysły naszych klientów - sugestie jakich zmian oczekują. Zapraszamy do kontaktu na FaceBooku.

Serdecznie zapraszamy na chwilę zapomnienia do Kawiarni „Cztery Pory Roku”


  • Najchętniej odwiedzana kawiarnia w mieście..
  • Stawiamy na jakość produktów.
  • Darmowe Wi-Fi w Kawiarni
  • Szybka i miła obsługa.
  • Satysfakcja gwarantowana.
  • Tradycyjne lody
20170626_091329
20170629_121001 - Kopia
20170626_092231

Kawiarnia Cztery Pory Roku

Zapragnęliśmy stworzyć miejsce, gdzie poczułbyś się dobrze, swobodnie a jednocześnie wyjątkowo. Miejsce gdzie możesz odpocząć albo popracować przy dobrej kawie czy kieliszku wina. Takie miejsce, gdzie się chce po prostu być. Miejsce stworzone dla Ciebie, osoby ceniącej najlepszą kawę oraz niepowtarzalną atmosferę.