Cukiernia

Cukiernia Cztery Pory Roku

Chętnie współpracujemy z kawiarniami, restauracjami, sklepami i firmami.


Od 2002 roku prowadzimy cukiernię na osiedlu Bocianek, przy ulicy Konopnickiej 5, gdzie oferujemy nasze produkty w sprzedaży detalicznej oraz hurtowej po bardzo korzystnych cenach.

Stawiamy przede wszystkim na jakość oferowanych wyrobów, dbając o zdrowie naszych klientów poprzez używanie do produkcji najlepszych, naturalnych składników. Nie stosowaliśmy i nie stosujemy surowców, które sztucznie, lecz na krótko podnoszą walory smakowe i wygląd. Dlatego też nasze ciasta można bez obaw podawać dzieciom i osobom starszym. Pieczemy je codziennie i jeszcze ciepłe trafiają do sprzedaży. Realizujemy zamówienia na torty, ciasta weselne, przyjęcia okolicznościowe.

Nasze torty to często „dzieła sztuki” - dekorujemy je żywymi kwiatami, cukrowymi figurkami, czekoladowymi ażurkami, migdałami, orzechami, dekoracjami wielkanocnymi, bożonarodzeniowymi i innymi. Dla dzieci specjalnymi figurkami z masy cukrowej oraz kolorowymi owocami. Kształty i formy wykonujemy według życzenia klientów, np: torty mogą być prostokątne, kwadratowe, w formie otwartej książki albo w formie ulubionych bohaterów bajek: misia, kota, psa lub samochodu, samolotu, piłki itp. Tu decyduje klient a my realizujemy jego marzenia. Zapraszamy do współpracy oraz do składania zamówień sklepy, restauracje, kawiarnie, hotele i domy weselne. Zamówienia weselne dowozimy na miejsce. Zamówienia świąteczne zaczynamy przyjmować miesiąc przed świętami.


  • Najchętniej odwiedzana cukiernia na osiedlu.
  • Stawiamy na jakość produktów.
  • Szybka i miła obsługa.
  • Satysfakcja gwarantowana.

Skontaktuj się z nami:

Cukiernia Bocianek
ul. Marii Konopnickiej 5
25-406 Kielce
tel.: 041 331 18 20

Godziny otwarcia:
pn - sob od 9:00 do 17:30
nd od 9:00 do 14:00

20170629_122435
1
2

Nasz Adres

  • Cukiernia Bocianek
    ul. Marii Konopnickiej 5
    25-406 Kielce